Aviva Park Hakkında

Çocuklar ve yetişkinlere yönelik kullanılan oyun ekipmanlarına farklılık getirerek alternatif eğlence anlayışı kazandırmak adına 2003 yılında yola çıkan şirketimiz o zamanlardan günümüze dek geçen süre içerisinde her daim yeniliklerin öncüsü olmayı başarmıştır.

Sahip olduğu tecrübe ve potansiyeli kusursuz bir üretim aşaması ile birleştirmeyi başaran şirketimiz çizgisini çekmiş olduğu her istikamet doğrultusunda da birbirinden farklı oyun üniteleri tasarlayarak üretim,satış ve kiralamalarını gerçekleştirmiştir,Avivapark ismini ülke sınırları içerisinde sektörümüzün öncüsü olarak benimsetmeyi başaran yetkililerimiz bu sayede de oluşturduğu hedef ve stratejilerin içerisine en kaliteli ve en güvenilir oyun ekipmanları ve eğlence imkanları yerleştirmiştir.

Benimsemiş olduğumuz ilkelerin ilk sırasına % 100 müşteri memnuniyeti felsefesini yerleştirmiş olan şirketimiz,bu doğtultuda da en kaliteli olanı en mükemmel hizmet seçenekleri ile sunmaya özen göstermiştir.

Ulusal ve uluslar arası sertifikalı hammadde ağı oluşturarak Türkiyede'ki en kaliteli oyun ünitelerini üretmekte olan ekiplerimiz , müşterilerimizin mutluluğu yakalayabilmesi için Dünya standartlarında bir eğlence olanağı sunmaktadır,her kesimin zevk estetiklik talepleri istikametinde birbirinden farklı renk,model ve ölçülere sahip ürünlerle piyasada uzun yıllardır varlığını sürdürerek markalaşan ismimiz bu sayede de her geçen gün elde ettiği başarılar ile edeceği olası kalite oranlarını essiz bir üretim anlayışı ile harmanlayarak ülke genelinde birçok köklü firmaya , 5 yıldızlı şirket-tesis-tatil köylerine , anaokullarına,belediyelere ve organizasyon firmalarına hizmet vermektedir.

aviva-logo

AVIVAPARK

TURKIYE NIN EN BUYUK SISME OYUN PARKLARI, BALONPARK VE REKLAM URUNLERI URETICISI. 2013 YILI ITIBARI ILE, YURTICI VE YURT DISINDA 1.400 NOKTADA AVIVAPARK URUNLERI KULLANILMAKTADIR.

İletişim Bilgileri

Adres: Metin Kasapoglu Cad. Nermin Kiray Apt. No: 37/7 ANTALYA / TURKIYE

Telefon:+90 242 322 0 523

E-mail:info@kuralgroup.com