Aviva Park Hakkında

1 Nisan 2003 Günü Antalya’da kurulan şirketimiz kuruluşundan birkaç yıl sonra Antalya ve Akdeniz Bölgesinde şişme oyun parkları üretimi satışı ve kiralaması konularında lider pozisyona yükselmiştir, 2007 yılı itibarı ile Aviva Park verdiği kaliteli hizmetler ve yüzlerce olumlu referans sayesinde ulusal bir marka kimliğine ulaşmıştır.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde bir çok ilde sayısız ilçe ve beldeye şişme oyun parkı satışı ve kiralaması anlamında hizmet veren Aviva Park 2009 yılının sonlarında Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Yunanistan ve İngiltere gibi ülkelere şişme çocuk oyun parkları, şişme su üstü aktivite ürünleri, şişme mekanik bizon rodeo simülatörü, kuzu rodeo simülatörü, şişme reklam balonları interaktif yetişkin üniteleri gibi ürünlerin ihracatına başlamıştır.

Üretmiş olduğu tüm ürünlere iki yıl koşulsuz garanti veren işletmemiz satışını ve kiralamasını gerçekleştirdiği noktalarda %90 lık memnuniyet oranına ulaşmıştır. Şirketimiz şişme oyun parkları kiralama hizmeti anlamında tüm Türkiye genelinde profesyonel olarak hizmet vermektedir, kiralama departmanımızda kullandığımız tüm ürünler Merkezi Antalya'da bulunan kendi fabrikamızda tasarlanıp üretilmektedir, aynı gün içerisinde farklı noktalarda 10 büyük organizasyonu yapacak profesyonel ekip, ürün ve araç lojistiğene sahiptir...

aviva-logo

AVIVAPARK

TURKIYE NIN EN BUYUK SISME OYUN PARKLARI, BALONPARK VE REKLAM URUNLERI URETICISI. 2013 YILI ITIBARI ILE, YURTICI VE YURT DISINDA 1.400 NOKTADA AVIVAPARK URUNLERI KULLANILMAKTADIR.

İletişim Bilgileri

Adres: Metin Kasapoglu Cad. Nermin Kiray Apt. No: 37/7 ANTALYA / TURKIYE

Telefon:+90 242 322 0 523

E-mail:info@kuralgroup.com